püsikliendile soodustus -10% 

Minu ostukorv

Ostukorv

Ostu-ja müügitingimused

Veebipoe www.woolinlove.ee ja www.woolinlove.com (edaspidi Veebipood) omanik on WIL Knitwear OÜ (registrikood 16262067), asukohaga Mooni10, Viljandi, Eesti.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.woolinlove.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

 1. Ostulepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

 1. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda: 

 • Krediitkaardimaksena (Visa, MasterCard)
 • Makselingi kaudu (Eesti, Soome, Läti ja Leedu makselingid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas, Nordea ning OP)

Makselinke vahendab Montonio Finance UAB (registrikood 30520512). Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Krediitkaardiga tasumisel töödeldakse kaardimakseid koostöös Stripe'iga. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Veebikeskkonnas sooritatud tehingud arveldatakse eurodes  ja  ostud tasutakse 100% ettemaksuna. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

WIL Knitwear OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

 1. Kohaletoimetamine

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kuni 7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.


Toodete kohaletoimetamiseks kasutame Omniva ja Smartposti pakiautomaadi teenuseid.

 • Eesti sisene tarne Omniva pakiautomaati 3€ - Tellides vähemalt 35€ eest transpordikulu tellimusele ei lisandu.
 • Soome SmartPosti pakiautomaati 10€ - Tellides vähemalt 150€ eest transpordikulu tellimusele ei lisandu.
 • Läti ja Leedu tarne Omniva pakiautomaati 6€ - Tellides vähemalt 60€ eest transpordikulu tellimusele ei lisandu.

Kauba tellimisel teistesse EU riikidesse palun võta meiega ühendust info@woolinlove.ee.

Omnivaga tellides tuleb paki saabumisel pakiautomaati Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

 

 1. Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid.

Kauba tagastamine ja vahetamise kulud Eestisiseselt kannab Veebipood. Tagastamiseks kasutage Omniva pakiautomaadi tagastuskoodi, mille saite paki saabumise SMSiga.

Kauba tagastamisel Soomest, Lätist ja Leedust kannab tagastamise kulud Ostja.

Kauba tagastamiseks ja vahetuseks tuleb esitada taganemise avaldus. Avaldus palun edastage meile e-posti aadressile info@woolinlove.ee  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest, märkides ära järgmised andmed:

 • Sinu nimi ja kontaktandmed;
 • kaebuse esitamise kuupäev;
 • kauba või teenuse puudus;
 • ettevõtjale esitatav nõue (kauba vahetus või tagastamine);

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud (sh. Postikulu). Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 1. Isikuandmete töötlemine

WIL Knitwear OÜ Kliendiks nimetatakse isikut, kes on ennast e-poes Kliendiks registreerinud või ostu sooritanud.

Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on WIL Knitwear OÜ, registrikood 16262067, aadress Mooni 10, 71008 Viljandi. Isikuandmete töötlemise eest vastutab Evelin Elbag.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid: nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid, tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Kogutud isikuandmeid võib WIL Knitwear OÜ edastada kolmandatele lepingulistele partneritele: pakiveoteenus, raamatupidamis-teenus. WIL Knitwear OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 

E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Kogutud Kliendi isikuandmeid säilitatakse raamatupidamise seadusest tulenevalt 7 aastat.

Isikuandmete edastamiseks tarbija veebilehitseja ja e-poe veebiserveri vahel kasutame krüpteeritud ühendust (SSL)

Nõusoleku isikuandmete otseturunduse eesmärgil töötlemiseks annab Klient vabatahtlikult e-poes eraldiseisvalt. Kliendil on õigus enda nõusolek isikuandmete otseturunduse eesmärgil töötlemiseks igal ajal tagasi võtta. Klient võib igal ajal taotleda enda isikuandmete kustutamist, parandamist, uuendamist, töötlemise peatamist. Isikuandmete kustutamiseks, uuendamiseks või töötlemise peatamiseks peab Klient saatma e-kirja aadressil info@woolinlove.ee või uuendades oma andmei e-poe keskonnas.

WIL Knitwear OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kliendi isikuandmete töötlemisel järgib WIL Knitwear OÜ Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

 1. Turundus ja reklaam, sh uudiskirja ja otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse turunduseks ja reklaamiks, sh uudiskirjade ja otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku.

Kliendil on õigus igal ajal loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-posti aadressile info@woolinlove.ee teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

 1. Küpsised

WIL Knitwear OÜ (registrikood, aadress Mooni 10, Viljandi 71008) kasutab oma veebilehel www.woolinlove.ee küpsiseid. Allpool on informatsiooni meie küpsiste kohta, küpsiste kasutamise tingimustes (edaspidi Tingimused) selgitame, milliseid küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid kasutame. Wool In Love veebisaiti kasutades nõustute, et kasutame küpsiseid vastavalt küpsiseteatele ja aktsepteerite selle funktsiooni kasutamist allpool kirjeldatud eesmärkidel. Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, palun blokeerige need, muutes oma lehitseja seadeid nii, et selle veebilehe küpsiseid ei saa paigutada teie arvutisse ega mobiilsesse seadmesse.

Mis on küpsis?

Küpsised on väikest infohulka sisaldavad tekstifailid, mis laaditakse teie arvutisse või mobiilsesse seadmesse siis, kui te veebilehte külastate. Seejärel saadetakse küpsised igal järgneval külastusel tagasi veebilehele, millelt need pärinevad, või mõnele teisele, mis konkreetse küpsise ära tunneb. Küpsised on kasulikud, kuna nad võimaldavad veebilehel kasutaja seadet ära tunda. Küpsised täidavad paljusid erinevaid ülesandeid, nagu näiteks lasevad teil tõhusalt lehekülgede vahel navigeerida, jätavad meelde teie eelistused ja muudavad teie kasutajakogemuse üldiselt paremaks. Küpsised tagavad, et reklaamid, mida te võrgus näete, puudutavad rohkem teid ja teie huvisid.

Kuidas WIL Knitwear OÜ küpsiseid kasutab?

Me kasutame küpsiseid selleks, et: mõista, milline on jooksvalt meie kodulehtede külastajate koguarv ja millist tüüpi internetilehitsejaid (Chrome, Internet Explorer või Firefox) ja operatsioonisüsteeme (nt Windows, Mac OS või Linux) meie külastajad kasutavad; et jälgida meie kodulehe toimivust ja muuta oma veebisaiti paremaks; kohandada ja rikastada teie võrgus tegutsemise kogemust ja võimaldada WIL Knitwear OÜl ja kolmandatel isikutel reklaamimist nii oma kodulehtedel, kui mujal.

WIL Knitwear OÜ kasutab järgmist tüüpi küpsiseid:

Veebisaidi küpsised- veebisaidi korrektseks toimimiseks ja põhieesmärkide täitmiseks vajalikud küpsised. Google Analytics kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie saiti kasutavad. Kogutud teave on koondatud ega tuvasta ühtki üksikkülastajat. Selles on meie veebisaidi külastajate arv, millised kodulehed neid meie omale suunasid ja milliseid lehekülgi nad meie veebisaidil külastasid. Kasutame teavet oma saidi tõhusamaks käitamiseks. Facebook Pixel - suunatud reklaami ja seire teostamiseks läbi Facebooki. 

 1. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@woolinlove.ee Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.

Veebipoel on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.
Kõik lisaküsimused saate esitada info@woolinlove.ee või telefoni teel: +372 5271161.

 

Wool In Love

WIL Knitwear OÜ

Mooni 10, 71008 Viljandi

 

Search engine powered by ElasticSuite