Püsikliendile alati -10%

Vaata ka sooduskategooriasse 

Minu ostukorv

Ostukorv

Meie lugu

Wool In Love sündis armastusest villaste rõivaste vastu, lähtudes enda lastest ja laste vajadustest. Me armastame meriinovillaseid rõivaid ja selle materjali imeliselt häid omadusi. Kõik Wool In Love tooted on disainitud ja valmistatud idüllilises Viljandis. Me oleme kudumite tootmisega tegelev pereettevõte ja omame pikaajalist kogemust just villaste rõivaste toomisel. Peamiselt ekspordime oma toodangu Skandinaaviasse, aga mõned aastad tagasi hakkasime valmistama kudumeid lastele enda kaubamärgi Wool In Love all.

Meie valikus on meriinovillased riided beebidele ja lastele: kampsunid ja püksid, kombinesoonid ning aksessuaarid. Lisaks leiad valikust ka imearmsad beebitekid – mis on meie klientide suured lemmikud ja väga armastatud just katsikukingitustena. Ja ka mõnusad igapäevaselt vajalikud kampsikud naistele. 

Meile on oluline kasutada naturaalset 100% meriinovillast lõnga. Kas teadsid, et meriinovill on imeline materjal, mis kuumaga jahutab ja külmaga annab sooja! Meriinovillased rõivad hingavad hästi ja seetõttu ei aja higistama, sobides niiviisi meie jahedasse ja niiskesse kliimasse igal aastaajal, nii aktiivselt mängides kui ka rahulikul uneajal. Meriino on lapse naha vastas pehme ja õrn.

Pöörame suurt rõhku toodete disainile, armastame skandinaavialikke ja naturaalseid toone. Lähtume ideest, et rõivas peab olema kaunis ja samas funktsionaalne, sobima ühel ajal nii pealisrõivana kui ka alusriideks. Soojad riided ei tohiks olla sobilikud ainult kui soe pesu. Meie kudumid on praktilised ja sobivad igapäevaseks kandmiseks ning samas näevad head välja sobides nii ka pidulikemateks üritusteks.

Meile on oluline naturaalsus ja materjalide kõrge kvaliteet. Kasutame Itaalia ja Austria lõngatehaste väga kvaliteetset peenlõnga, nii peab toode kasutamisele kaua vastu ja tooteid on lihtne hooldada. Wool In Love kõiki rõivaid on lubatud masinas pesta villapesu programmil. Lisaks on meriino ka keskkonnasõbralik.

 

Wool In Love tooted valmivad hoole ja armastusega,

- me keskendume disainile ja ühendame selle imeliste meriinovilla omadustega,

- et pakkuda Sulle ja Sinu pisikesele parimat.

 

– Wool In Love –

Search engine powered by ElasticSuite