püsikliendile soodustus -10% 

Minu ostukorv

Ostukorv

Wool In Love isikuandmete töötlemine

WIL Knitwear OÜ Kliendiks nimetatakse isikut, kes on ennast e-poes www.woolinlove.ee ja www.woolinlove.com  Kliendiks registreerinud või ostu sooritanud.

Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on WIL Knitwear OÜ, registrikood 16262067, aadress Mooni 10, 71008 Viljandi, tel +372 5271161 ja e-kiri: info@woolinlove.ee

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid:

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu)

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmeid töödeldakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe, kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Küpsised

WIL Knitwear OÜ kasutab oma veebilehel küpsiseid. Allpool on informatsiooni meie küpsiste kohta, selgitame, milliseid küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid kasutame. Wool In Love veebisaiti kasutades nõustute, et kasutame küpsiseid vastavalt küpsiseteatele ja aktsepteerite selle funktsiooni kasutamist allpool kirjeldatud eesmärkidel. Küpsised on väikest infohulka sisaldavad tekstifailid, mis laaditakse teie arvutisse või mobiilsesse seadmesse siis, kui te veebilehte külastate. Küpsised on kasulikud, kuna nad võimaldavad veebilehel kasutaja seadet ära tunda. Küpsised täidavad paljusid erinevaid ülesandeid, nagu näiteks lasevad teil tõhusalt lehekülgede vahel navigeerida, jätavad meelde teie eelistused ja muudavad teie kasutajakogemuse üldiselt paremaks. Küpsised tagavad, et reklaamid, mida te võrgus näete, puudutavad rohkem teid ja teie huvisid.

Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, palun blokeerige need, muutes oma lehitseja seadeid nii, et selle veebilehe küpsiseid ei saa paigutada teie arvutisse ega mobiilsesse seadmesse.

WIL Knitwear OÜ kasutab küpsiseid selleks, et; mõista, milline on jooksvalt meie kodulehtede külastajate koguarv ja millist tüüpi internetilehitsejaid (Chrome, Internet Explorer või Firefox) ja operatsioonisüsteeme (nt Windows, Mac OS või Linux) meie külastajad kasutavad; jälgida meie kodulehe toimivust ja muuta oma veebisaiti paremaks; kohandada ja rikastada teie võrgus tegutsemise kogemust ja võimaldada WIL Knitwear OÜl ja kolmandatel isikutel reklaamimist nii oma kodulehtedel kui mujal.

WIL Knitwear OÜ kasutab järgmist tüüpi küpsiseid: 

Veebisaidi küpsised- veebisaidi korrektseks toimimiseks ja põhieesmärkide täitmiseks vajalikud küpsised. Google Analytics kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad meie saiti kasutavad. Kogutud teave on koondatud ega tuvasta ühtki üksikkülastajat. Selles on meie veebisaidi külastajate arv, millised kodulehed neid meie omale suunasid ja milliseid lehekülgi nad meie veebisaidil külastasid. Kasutame teavet oma saidi tõhusamaks käitamiseks. Facebook Pixel - suunatud reklaami ja seire teostamiseks läbi Facebooki.  

Isikuandmete edastamine kolmandatele osapooltele

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress. WIL Knitwear OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejaMontonio Finance UAB-le. Veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt ja isikuandmed edastatakse teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed. Isikuandmetega tutvumine ja parandamine Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Otseturustusteated E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel (vastav teave tuleb esitada selgelt ja eraldi igasugusest muust teabest).

Vaidluste lahendamine Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel info@woolinlove.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee)

 

Veebipoel on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.

 

Kõik lisaküsimused saada meile info@woolinlove.ee

 

Siiralt Sinu,

Wool In Love

WIL Knitwear OÜ, Mooni 10, 71008 Viljandi

 

 

Search engine powered by ElasticSuite