MERIINO on „BEEBIVILL“

Sa soovid oma beebile parimat - valida talle rõivad, mis on mugavad ja ohutud?

Üks parimaid materjale, mida loodus meile pakkuda saab, on meriinovill. Kas Sa teadsid, et meriinovillased riided on oma omaduste tõttu parim valik sinu vastsündinule?

 

Just nende imeliste omaduste tõttu

kutsutakse meriinovilla tihti ka "beebivillaks":

 

♥ Meriinovilla aitab reguleerida sinu beebi kehatemperatuuri – pakkudes niiviis rahulikuma une.

Meriinovillal on võime imeda niiskust ja lasta nahal hingata. See aitab beebil end mugavalt tunda, ei lase ülekuumeneda ning samal ajal pakub ka soojust.

Kui beebi tunneb end hästi, uinub ta kiiremini ja magab rahulikumalt. Valides meriinovilla, saad olla kindel, et sinu pisikesel on mõnus ja mugav.

♥ Meriinovilla nimetatakse ka "beebi villaks” kuna see on imepehme.

Meriinovill ei tekita nahal karedat või kihelevat tunnet, kuna meriinovilla kiud on väga õhukesed, pehmed ja siledad. Meriinovilla kuid on loomupoolest krussis, naha vastu puutudes keerdub see tagasi ja see muudab selle kiu käega katsudes mõnusalt pehmeks. Kas teadsid, et meriinovilla kiud on palju õhemad, kui näiteks inimese juuksekarv? Peenvillane meriino on seetõttu meeldivalt pehme, kerge ja naha vastas uskumatult mõnus.

♥ Sobilik aasta läbi – meriinoriided hoiavad külmal ilmal sooja, palavas aga hoopis aitavad jahutada.

Hoolimata sellest, et meriino on väga kerge ja õhuke, annab see siiski palju sooja. Meriinovillane rõivas isoleerib kehasoojuse ja hoiab selle kindlalt endas. Villakiule omaselt on see krussis, tekitades väikesed õhu taskud, mis isoleerivad naha külma keskkonna eest ja hoiavad beebi soojas.

Soojas keskkonnas aga tunduvad villakangad kuni kaks korda jahedamad, kui sünteetilised, sest vill juhib rohkem soojust nahast eemale. Näiteks kuumal suvepäeval jahutab meriinovill sinu beebit, viies niiske auru nahast eemale ja lastes sel kiiremin jahtuda.

 

♥ Meriinoriided on masinas pestavad ja sobivad seega igapäevaselt kandmiseks.

Meriinovillane lõng on masinas pestav ja see teeb meriinoriiete eest hoolitsemise eriti lihtsaks.  Meriinovilla kiu naturaalne venimisvõime aitab hoida rõivaste kuju. Lisaks on meriino ka mustust ja halba lõhna hülgav, kuna on ka antibakteriaalne.

 

 

Just need omadused aitavad sul valida oma pisikesele parimaid riideid, mis on naturaalsed ja ohutud beebi õrnale nahale. Rõivaesemed, mis on ajatud ja kestavad kaua.

 

Wool In Love tooted valmivad suure armastusega,

me keskendume disainile ja ühendame selle imeliste meriinovilla omadustega,

et pakkuda Sulle ja Sinu pisikesele parimat.

 

Wool In Love

 

Meie valikust leiad pehmed ja luksuslikud meriinoriided. Samas koemustris mütsid, kombekad ja soojad komplektid.

Kerge, mugav ja eelkõige soe rõivas on beebidele ja väikelastele parim.